AR-GE PROJELERİMİZ

2009 yılında firmaların verimliliğini artırmak, maliyetlerini düşürmek ve büyümelerine yardımcı olmak için web tabanlı çözümler üretmek amacıyla faaliyetlerine başlayan şirketimiz MGASoft, finansal piyasalara yönelik kurumsal ve bireysel çözümler üreterek bu alanda bir çok Ar Ge projesinin de aralarında bulunduğu çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış olup sektörün ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmaya devam etmektedir.


 

Fastweb Mali Analiz Pro (Yıldız Teknokent)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda işlem gören tüm şirketlerin finansal verilerini tek ve bütünleşik olarak bir web platformunda toplayarak grafiksel yöntemler,oran hesaplamaları ve istatistiksel araştırma yöntemlerinin kullanımıyla verilerin nitelikli bilgiye dönüşmesini sağlar.
Detaylı Bilgi

MgaSoft Modüler Entegre Finansal Portal Yönetim Sistemi Uygulamaları (Yıldız Teknokent)

Bütünleşik çalışabilen web tabanlı modüler bir platform olarak tasarlanmış olup web sitelerinin içeriklerinin tek merkezden güncellenmesini sağlayan, üyelik sisteminin yönetimini kolaylaştıran, üyelere toplu e-posta ve sms imkanı sağlayan,banner yönetimini de içeren çok fonksiyonlu bir portal yönetim sistemidir. 

 

Stockeys Pro (Yıldız Teknokent)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda işlem gören bütün şirketlerin finansal verileri hakkında hızlı, pratik ve çözüme yönelik analizlerin yapılmasına olanak sağlayan gelişmiş bir web platformudur.
Detaylı Bilgi

Queenstocks Portfolio Selection RE (Yıldız Teknokent)

Profesyonel fon yöneticileri,ileri düzey analistler ve birikimli yatırımcılar için geliştirilmiş olan backtesting metodolojisi kullanan modeller içeren,modellerin performanslarını karşılaştırmaya ve analiz yapmaya olanak sağlayan web tabanlı bir analiz ürünüdür.
Detaylı Bilgi

 

Firdeg -Firma Değerleme ve Finansal Risk Analizi Sistemi (TÜBİTAK-TEYDEB)

Deneyim ve uzmanlık gerektirmeksizin firma sahiplerinin, finans yöneticilerinin ve yatırımcıların; kolaylıkla firmaların değerini hesaplayabileceği, derecelendirme ve risk analizi yapabileceği, artan veri miktarına göre ölçeklenebilen, kullanıcı dostu ve çoklu dil destekli, her platformdan kolayca erişim sağlanabilen web tabanlı bir platformdur.
Detaylı Bilgi

BORFİN Plus(TÜBİTAK-TEYDEB)

Borfin Plus; her seviyedeki yatırımcı ve yatırımcı adayına yönelik borsa, finans ve ekonomi alanlarında akademisyenler, sektör öncüleri ve uzmanlar tarafından hazırlanmış eşsiz eğitimler sunan, çağı yakalayan teknolojiler ışığında güçlendirilmiş dinamik yapıya sahip uygulamalı çevrim içi eğitim platformudur. Detaylı Bilgi

image